40 myśli na temat “czy wiesz…?

 1. nie mam zielonego pojątka… :(może jak się cóś niecóś zazieleni to zajarze na zielono choć :)a na razie tłumacz mi potłumacz…

 2. Niech się nie kłócą- ręce do zgody!Jakiś kompromis, konsensus mały…paragraf niechaj serce napisze,rozum-wykładnię! -Układ wspaniały!I tym sposobem powstanie kontraktparafowany przez obie strony. I jak tam serce?- Spełnione dąsy?Rozum, czyś w końcu zadowolony? :)))

  1. Piękny konsensus i układ zgodny, on w polityce nadzwyczaj modny i sprawdzać może się w polityce,lecz czy możliwy z sercem w praktyce ?’Oj nie wiem nie wiem nie wiem nie wiem…

   1. W skrytości przyznam, Drogi Bogdanie,że tu wpisałam takie „gdybanie”…Podzielę się zatem bezsprzeczną racją:niełatwo dylemat opleść dyplomacją.Bo myślę,że słusznie ktoś kiedyś rzekł:że rozdwojony nieco jest człeki łatwiej będzie zjeść worek soli,niż wątpliwości rozwiewać do woli.Bo Pan Bóg dał rozum i serca głos,a my dzielimy na czworo włos.Dodam też nie wiem, nie wiem, choć wiem,w parę ułożyć te dary chcę.:)))

    1. Rozum powiada : drocz się Bogdanieżartuj do woli, nic się nie stanielecz serce, którem wziął w adoracjękaże mi przyznać racjęw onym wywodzie masz we mnie bratazabieram rozum – zmiatam.

  2. Eluś…ja im to teraz wszystko wyklaruję…abym czego nie pominęła…i wszystko pod uwagę wzięła…pięknie dziękuję:)))*

 3. Ja już to wiem, ale nie da się tego opisać.Trzeba doświadczyć raz,potem drugi,trzeci a potem jeszcze raz i wtedy już się wie.To jest tak,że chciałabym a boje się,,,albo chcę,nie,nie chcę,,,albo nie,nie mogę,a zresztą zyje się raz,ale poczekaj,sprawdzę o której mąż wróci,…itd. To jest po prostu tak,że serce z rozumem ma niewiele wspólnego.Serce wybiera a rozum….a co to jest rozum? A serce ?”Serce,najcudowniejsze słowo świata…to myśl skrzydlata…”http://bogdanprawdziwy.blog.onet.pl

  1. otworzyły mi się szeroko oczy…błysnąłeś tekstem przeuroczym…więc trzeba przeżyć samemu…by wytłumaczyć komu innemu…dzięki…zaczynam przeżywać…może:)))

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.