bunt …bunt bunt !

    

bunt    

myśl tryska
zawłaszczyli
urzędy stanowiska

a gdzie kobiety
a gdzie równouprawnienie
tylko na papierze istnieje

kobiety do garów
buntem myśl tryska

buława
odznaczenia
generalicja

bunt wzrasta

 podpisano…
          niewiasta

2 myśli na temat “bunt …bunt bunt !

  1. Niewiasta… to rozbudowane pojęcie pierwotnej samicy zwierzoludzia.To sfera emocji o zróżnicowanym ale Ograniczonym Materialnie pojmowaniu Roli wyznaczonej PROGRAMEM jakim – ODBIERA Nieświadomie Gatunek, Pozbawiony Perspektyw realnego rozwoju, Ograniczający się do Jedynie Takiego widzenia.. siebie, jakie – NARZUCA INSTYNKT IMPULSU do MÓZGU.. formom materialnym Świata Zwierzęcego Ziemi. (tak! Tak! niestety – Zwierzęcemu gatunkowi stojącemu na Platformie PROGRAMU „NATURA” a więc na pewno Nie „czlowiekowi”) Imaginacyjna sfera samo rozwojowej tradycji gatunku i Modelu Zwierzoludzkiej formy istnienia… to Sen o sobie , wyimaginowanego snu Wyobraźni , postaci o podciętych skrzydłach Nielota. Kiedy ten Model wychyli się ze stanu Materialnych Ograniczeń, zdoła przegryźć swoje chitynowe Zwoje otaczające i ściskające Percepcję do stricte Zwierzęcych Reakcji Samic i samców, Ujrzy to co dotychczas w Nim było blokowane- REALNY ŚWIAT ZORGANIZOWANEJ DROGI EWOLUCJI UMYSŁOWEJ, odrzucającej Materię i płciowość ZWIERZOLUDZIA, na rzecz CZYSTEJ, ROZUMNEJ MYŚLI NIESKOŃCZENIE doskonalącej się JEDNIĄ z dwojga lub indywidualnie. Ujrzy Świat degeneracji na Własne Życzenie, Pychy i sprofanowanej postaci Bardziej Zwierzęcej aniżeli ludzkiej samic i samców. Bo Dwoje istnieją po to żeby Łączyć się w JEDNIĘ Doskonałą.. a nie jak zwierzęta poprzez wchodzenie wypustkami.. w siebie. To jest ukryte przed.. niewiastą-samicą i samcem -chłopem od wieków kopulujących z Nakazu. ..”NATURY”. nazywając to ‚miłością’.. i celem jedynym..płodzenia Przypadkowego życia.. szukając w ułamku sek „szczęścia” spełnienia się .. od nowa i od nowa aż do przesytu.. z jedna jednym, od nowa szukając partnera..do śmierci. Wybacz ze tak Obdzieram ze staniolu Nalotu wyobrażeń, naiwnych emocji… ale nade wszystko chcę widzieć PRAWDĘ nie patrząc już … emocjami Nieświadomego gatunku Siebie i tego, ze gnije w imaginacjach Śmiertelnego ciała… bezsensownie istniejąc w Mrokach swej Prymitywnej, Naturalnej już IGNORANCJI RZECZYWISTOŚCI. Cenić można tylko… to co Podmiotowe, osiąga i przekracza Narzucone umysłowi Granice Nieświadomej IGNORANCJI… po to żeby UJRZEĆ REALNE RAMY Wyższego ŚWIATA WARTOŚCIOWYCH DĄŻEŃ jakie DOSTALIŚMY… bo takie Zasady Obowiązują każde życie i Ustanawiają jego stopień zaawansowania lub upadku. Takie stopnie rozsądnego Dążenia – Ujrzenia Drogi do ROZUMU ze skrzydłami WOLNOŚCI . na jego najwyższym tej drabiny rozwojowej.. to czysta rozkosz ISTNIENIA NIEOGRANICZONEGO.. a Wy tracicie to na Bzdury? Chyba Lepiej Ujrzeć PRAWDĘ aniżeli żyć snem ignorancji realu.. w którego ramach powstaje życie na Ziemi i Mamy jakąś Możliwość ewoluowania do Świadomego istnienia Myślącego.. Prawda? Bo WIEM i o taki REALNY obraz WIEDZY walczyłem długimi latami, dostawszy od SYSTEMU taką Możliwość, jako Przeznaczenie ale i Wybór własny.

    1. Zwał jak zwał…kobieta czy niewiasta…ale się czuję człowiekiem pełnoprawnym…i co ludzkie nie jest mi obce…( nie wiem co pod skórą może czuć mężczyzna…bo nim nie jestem) dlatego na mój rozum mój…powinnam mieć równe prawa jak i obowiązki…To mężczyźni zawładnęli niektórymi stanowiskami jak w państwie jak i w kościele…siedem też być nie mogę…choć P.Bóg dla ludzi zostawił siedem sakramentów świętych..nie tylko dla mężczyzn….dzięki…za wykład…:)))

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.