fracha…na prośbę…


Spełnienie próśb mieć może
zbyt dosłowną postać
więc zważaj o co prosisz
gdyż…możesz to dostać !

22 myśli na temat “fracha…na prośbę…

 1. Ja więc poproszę…Uśmiechu trochę…Poproszę o piękne chwile…O snu pięknego ciszę…I jeszcze poproszę…O Nadziei trochę…A może jeszcze…Byś była uniesieniem…?

  1. kosz z Nadzieją posyłamUśmiechu na miarę bananaw Snach raczej nie mieszammyślę jak się mam Unieść ?wiem…!schudnę do…kilograma!…:)))

   1. Nie chudnij do kilograma…Bo staniesz się bardzo mała…A wtedy Adam się pogubi…I Cyganeczkę zgubi…Uniesieniem bądź w słowie…I w pięknej mowie…Niech Cyganeczko serce Twoje…Zawsze od zmartwień będzie wolne…Jam jest człowiek skromny…Pragnę czuć uniesienia u Kobiet…

    1. najpiękniejsze uniesienia słów…to cuda radosnesłońce przyjaźń śpiew ptaków i zimą też wiosnęłuk tęczy tuż po deszczu i księżyca pełnięposyłam w koszyku… za darmo zupełnie…:)))miłego dnia…

 2. Megafracha… po prośbie…O niej wiedział tylko tyle, że – Nie odmówi,Ale prośba musi mieć konkretną… postać;Kupił kwiaty, bombonierkę – „Chcę tu zostać”,Odbierając woń wdychała – „Pan, co pan mówi?Coś panu powiem, znam „frachę… na prośbę”Ale niech pan tego nie odczytuje jako groźbę?To wykluczone, prawidłowo odbiorę przesłanie,Pani wielkoduszność, proszę o deklamowanie.”Spełnienie próśb mieć możezbyt dosłowną postaćwięc zważaj o co prosiszgdyż…możesz to dostać !”Ja ugoszczę pana kawą, może wina kieliszek,Proszę usiąść przygotuję coś, bukiet wstawię”;O! Pomyślał, teraz chyba dłużej tutaj zabawię,Na pierwszy rzut oka… nie należy do mniszek.Gdy na stole była kawa, wino i bombonierka,Pani siadła naprzeciwko, wymieniła spojrzenie;”Zostać tutaj – teraz pana największe marzenie,Problem… za chwilę wróci lokalu właścicielka”.Brzeg kieliszków muskali wargami… czekali,Czekoladki zjedzone, po kawie zostały fusy;Pan za nóżkę trzymał lampkę – „Jakieś plusy,Może byśmy tak do siebie przylgnęli ustami?”.Tak naprawdę to rozmowy mieli dość oczami,Sformułować myśli, ładnie je wyartykułować;Zamka zgrzyt… „och! Muszę pana schować,Pan biegnie do sypialni i stanie za drzwiami”.”Gościa miałaś? Poszedł już? Jaka szkoda,Ja na moment, bo wyjeżdżam, aż do Lwowa”;Poszła sobie wścibska taka – i nie boli głowa,”Chciał tu zostać… już zniknęła przeszkoda.Proszę pana, niech tu przyjdzie wino czeka,Ja przepraszam, tyle u mnie niedogodności;Późno – idziemy spać i pogadamy o miłości”,”Ja gotowy!” – „Widzę! Ułożę pana… na waleta”./Pan do siebie (z pamięci):Spełnienie próśb mieć możezbyt dosłowną postaćwięc zważaj o co prosiszgdyż…możesz to dostać !Późnym rankiem:”Proszę pana… śniadanie- już biegnę moje kochanie!”?

  1. hahaha…megafracha by satyrąprzekłuć smutku baloni wypełnić miejsce po nimuśmiechniętą wiarą nie wiarąco do mniszki …fakt długa spódnicazakon dwuosobowy…to też zakonnica?:)))megadzięki za piękne pisaniemegadawka śmiechu na śniadanie:)))megatalencisko!czy megafracha na wszystko?a pozdrów tam Mazury…

   1. Dzięki Cyguś za wszystko… za dowcip i humor, za lekkość motyla w locie, za pogaduszki rozmaite… zwykłe przy płocie i za frazy pełne uniesienia, za poezję skoczną i refleksyjną… za Twoje GRANIE i TANIEC EKSPRESYJNY – za to wszystko, co lekiem jest na szarość dnia i smutne wieczory, za wszystko również za – niewinne amory..!:)M.K.

    1. MaKu…to piękne słowa…aż dreszczem powiało…lubię żartować…stąd dowcipu nie mało…Ciebie też żart się trzyma w każdym celnym słowiechylę czoła…artyście serc i słów…wielkie dzięki Ci powiem:)))

  1. co ja Ci Krysta doradzić mogęwykrzyknik wyrzuć…opanuj trwogęniekiedy może tak się zdarzyćże zły los komuś nosa utrzebowiem po siedmiu latach chudych…czy mogą nadejść jeszcze chudsze…?:)))a ja życzę lat samych dobrych…

  1. Boża opatrzność… doskonale wiemynie zawsze nam daje to… czego my chcemylecz w swoim dawaniu nigdy się nie mylidając nam to co trzeba – w odpowiedniej chwili?:)))

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.