lubię witać….

witałam kolędą
opłatkiem śniegu
 białym obrusem jak słońca promienie
drzwi na oścież otwierałam w biegu
lampkami oświetlałam
Wasze spojrzenie

witałam
szerokim uśmiechem pijanym z radości
rodzinę
przyjaciół
witałam świątecznych moich gości

goście byli
odjechali…

lubię radość w oczach czytać
nie lubię żegnać

lubię witać…

49 myśli na temat “lubię witać….

          1. mam ciągnąć przez pokoje?…tak z prądem.. trochę się bojęnie łatwiej wystawić przez okno?…czy zaziębić też by się mogło…?:)))

          2. a jak to Ty zrobisz…? rozbierzesz na części…przecie się przez drzwi nie zmieści…takie tęgie…:)

          3. już miałem na jężyku – Vitaj lodówko!…. a tu szafa 3-drzwiowa dębowa… a powiedz szybko ząb zupa zębowa dąb zupa dębowa … i co?

 1. lubię radość w oczach czytaćnie lubię żegnaćlubię witać…ja też się do tego przyznaję:))) pozdrawiam serdecznie międzyświątecznie*

  1. najpierw oczekiwanie…potem radosne powitanie…potem wspomnienia przy blasku choinki… i podziwiać wspaniałe oczy i niezwykłe minki?:)))

  1. fakt…są różne pożegnania…te na rok czy chwilę…Tych co pożegnałam na zawsze…wspominałam…mile..:))) nie lubię żadnych pożegnań…

 2. Witam Cię więc w końcówce roku, nowy się zbliża już – krok po kroku… Niech spełnia wszystkie dobre życzenia i życie w bajkę nam pozamienia :))***

  1. witałam kolędąopłatkiem śniegubiałym obrusem jak słońca promieniedrzwi na oścież otwierałam w biegulampkami oświetlałamTwoje spojrzenie…niech bajka w real się zmieni?zadziwienie?:)))

 3. Serdecznie zapraszam na urodziny,które odbędą się dzisiaj 30 grudnia na moim blogu.Zapewniam słodkości w tortach urodzinowych,nie braknie dla nikogo.Strój imprezowy nie jest wymagany,wystarczy uśmiech i kilka słodkich słów.Uroczystość to 50-urodziny moje…Raz jeszcze serdecznie zapraszam.

  1. serdecznie dziękuję za zaproszenie…Urodzinowy uśmiech do przodu posyłam…niech łakocie na zdrowie spożywa…:))) a ja biorę treści…i

   1. ŻYCZENIA NA NOWY ROK.Niech ten nadchodzący rok Będzie pięknym czasemNiech posiada w sobie mocA Ty w sercu swoim Wiarę.Miłość to podstawa życiaWięc noś ją w sercu swoimKażdy dzień uczuciem witajPomimo,że czasami to boli.Pięknem witaj też chwileKtóre obok Ciebie będąUnoś w sobie błękitną wizjęBy ona była w Twym życiu wielką.Radości Ci dziś życzęI pięknego w barwy życia Niech Twoje serce płynieI o dobrą drogę się pyta.W ten ostatni dzień Roku,życzę pięknej zabawy,a kiedy nadejdzie już Nowy Rok,zapału do życia.Wielu wspaniałych chwil,dni,tygodni,miesięcy…SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU.

    1. Dzięki Adamie za życzeniaTobie również powodzenianiechaj życie radość niesieczy to grudzień maj czy wrzesieńszczęścia dużo zdrowia teżniech marzenia spełnią sięi niech wena dobra wróżka…wiersze…szepcze Ci do uszka…:)))szczęśliwego Nowego Roku!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.